Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Consultant Nutritionist Plafar (part-time)

3.200 LEI
ID 878555
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Vânzări,    Sport / Frumuseţe,    Medical / Farmacie

Tip job

Part time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Contact: [email protected]

Consultant Vanzari Suplimente Premium Brand, Part-Time

Locatie Plafar: Palas Mall, Iasi

Compania este lider in domeniul suplimentelor nutritive si promotor al conceptelor avansate de sanatate prin inovatie si wellness.

Profilul dorit: Cautam persoane, de preferat, cu studii sau cunostinte in domeniu, pasionate de nutritiei, interesate de o alimentatie sanatoasa, care au mai lucrat pe o pozitie similara.

Acceptam si studenti/absolventi la biochimie, nutritie, farmacie care pot lucra program 12/24 (o zi 12 h si apoi liber, cu 6-9 ture/luna) si care au experienta minima in vanzare.

Oferta:
• Pachet salarial motivant 3200-3600 lei net/luna (2050 lei net fix + 400 lei tichete + comision si bonus lunar din vazari);
• Program de lucru flexibil, in ture 12/24 (o zi 12 h si apoi liber, cu 6-9 ture/luna);
• Contract de munca part-time, programe de training, bonusuri de performanta si de fidelizare.

Responsabilitati:
• Activitate de consultanta pentru clientii magazinului din Palas Mall;
• Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc.;
• Consiliaza clientii in procesul decizional, prezinta suplimentele nutritive, ingredientele, propietatile si cantitatea recomandata, conform necesitatilor formulate;
• Ofera clientilor informatii legate de actiunile promotionale si serviciile de specialitate de care poate beneficia;
• Actioneaza pentru atingerea obiectivelor individuale de vanzare.