Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician Bucuresti si in tara

4.000 LEI
ID 820074
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Descrierea companiei:

Mtehnic este o societate comercială cu o experiență de peste 12 ani în domeniul instalațiilor electrice. În toți acești ani am reușit să efectuăm cu succes intervenții la nivel național, acest rezultat poziționându-ne în topul companiilor de profil. Toate aceste rezultate nu puteau fi obținute fără implicarea și seriozitate angajaților noștri calificați, ce au o medie de experiență de 10 ani în domeniu.

Descriere rol:

Căutăm persoane cu EXPERIENȚĂ care să activeze în domeniul mentenanței electrice în București și în țară. Ne dorim să aducem alături de colegii existenți, persoane noi cu motivație de lucru. Persoanele interesate ne pot contacta la adresa de e-mail office@mtehnic.ro sau prin mesaj pe Jobzz.

Atribuțiile și responsabilitățile viitorului angajat:
- va realiza instalații electrice atât în interior, cât și în exterior;
- va monta/înlocui tablouri electrice având echipare și aparatură de protecție;
- va realiza circuite electrice;
- va monta/înlocui corpuri de iluminat, prize, comutatoare;
- va monta și repara casete luminoase;
- va realiza lucrări de montare și modernizare pentru instalații electrice;
- va moderniza instalații de prize și iluminat;
- se va ocupa de întreținerea instalațiilor electrice pentru case, apartamente, spații comerciale etc.

Candidatul ideal:
- deținerea permisului de conducere categoria B;
- calificare în domeniul electric;
- seriozitate și promptitudine la locul de muncă;
- capacitatea de a urmări și respecta planul de lucru;
- capacitatea de adaptare la munca în echipă;
- punctualitate;
- dispus la deplasări în tot județul.

Beneficii:
- salariu atractiv;
- contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
- mediul de lucru plăcut în cadrul unei echipe tinere;
- posibilitate de transport cu mașina firmei;
- program de lucru full-time: Luni-Vineri 8 ore/zi;
- orele suplimentare sunt plătite.

Mtehnic Romania
ID 820074