Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajam Operator curatenie
Alt domeniu
Salariu: 2.700 LEI
Acum 3 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajam LUCRATOR COMERCIAL/CASIER in SECTOR 4 SHOP&GO (Mega Image)
Part time / Full time  |  Mid-Level / Junior/Entry Level  |  Alimentație / Comerț
Salariu: confidenţial
Acum 7 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Operator monitorizare instalatii frigorifice - Lb. Italiana
Full time  |  Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Inginerie / Tehnologie
Salariu: 4.000 LEI
Acum 14 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Livrator GLOVO Bucuresti
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Transport
Salariu: 10.000 LEI
Angajări Șoferi UBER/BOLT
Transport
Salariu: 5.000 LEI
Acum o zi Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Electrician - Automatizari

3.500 LEI
ID 878372
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

duplicate

1

Candidatul Ideal : Persoană serioasă, organizată, atentă la detalii și cu simț de răspundere.Este necesară cunoașterea aparatajului electric modern, a semnelor convenționale și a schemelor electrice.

Beneficii:
Salariu fix, bonusare performanță; Bonusuri de sărbători (Crăciun, Paste); Oportunități de dezvoltare profesională; Program lejer.

Descrierea jobului:
Activitatea se desfăsoară în cadrul mentenanta si service ascensoare persoane si mafa. Montarea componentelor în tablourile electrice pe baza schemelor Cablarea si etichetarea conexiunilor Realizarea conexiunii cablurilor și conductoarelor electrice de mică tensiune Semnalarea oricăror greșeli în scheme sau în execuția tablourilor.

În acest moment, suntem în căutarea unui Electrician tablouri automatizări, tehnician electro-mecanic, electrician de mentenanță.

Salariu variaza in functie de experienta. Salariul variaza intre 3500 lei pentru inceput si ajunge la 5000-6000 lei