Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician

ID 860388
acum 5 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Descriere
Firma de construcții din Brașov, care activează ca antreprenor general în domeniul construcțiilor și instalațiilor pentru lucrări ce sunt executate atât în UE cât și pe teritoriul României, angajează electrician.

Cerințe:
- Școala profesională/liceu de specialitate (diplomă de electrician)
- Experiența în executarea/modificarea instalațiilor electrice;
- Experiența în controlul, diagnosticarea și repararea instalațiilor electrice;
- Disponibilitate pentru deplasări în țară și la program de lucru prelungit
- Capacitate de lucru în echipă dar și individual
- Permis conducere categoria B.

Responsabilități:
- Citește și interpretează corect schema electrică,
- Stabilețte traseul instalației în functie de cerinte i disponibilități,
- Realizează instalațiile electrice pentru echipamente ți utilaje automatizate,
- Asigură execuția lucrărilor în intervalul de timp stabilit, cu respectarea normelor de calitate impuse și a altor standarde în vigoare,
- Verifică lipsa tensiunii și legarea imediată a instalației sau a părții de instalație la pământ și în scurtcircuit,
- Verifică instalațiile electrice ale echipamentelor și utilajelor cu automatizare realizate, în vederea testării și stabilirii funcționării acestora în parametrii normali.

Beneficii:

- Salariu motivant + ore suplimentare plătite conform codului muncii
- Bonusuri de performanță
- Mediu de lucru plăcut.

Contactează utilizatorul

Electrician
Mihaela
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 860388