Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician

Salariu confidenţial
ID 836605
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Manager/Executiv

Electrician:
Candidatul ideal:
-calificare de electrician
-capacitatea de citire/intelegere a desenelor mecanice si schemelor electrice
-experienta de minim 3 ani in domeniu
-permis de conducere cat B
-disponibilitate pentru program de noapte

Descrierea postului:
-studiaza documentaia si semnaleaza ventualele neconcordante intre documentatiesi lista echipamente aprovizionate.
-gestioneaza materialele consumabile(cabluri , sisteme de etichetare, conectori, suporti etc) si emite necesare de material ppentru acestea
-asambleaza tablouri,panouri si echipamente electrice de jasa tensiune in conforitate cu documentatia tehnica.
-cableaza, eticheteaza si verifica functionalitatea tabloului in conformitate cu schema electrica.
-participarea la controlul ethnic side calitate al echipamentelor dupa finalizarea executiei acestora

Contactează utilizatorul

Electrician
Club Oxya Bucuresti | CELEBRINO CONCEPT SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 836605