Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician

3.500 LEI
ID 819580
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Responsabilitatile postului:

• trage cabluri prin tuburi fixe si flexibile;
• instaleaza panouri de distributie, intrerupatoare de circuit, prize si alte dispozitive electrice;
• repara si reconditioneaza instalatii electrice;
se informează permanent şi îşi însuşeşte parametrii şi normele tehnice de realizare a lucrărilor de
• se informează permanent şi îşi însuşeşte parametrii şi normele tehnice de realizare a lucrărilor deîntreţinere şi reparaţii, tipurile şi parametrii funcţionali ai utilajelor şi instalaţiilor electrice,tipurile de lucrări, materiile prime şi materialele de bază folosite;
urmăreşte permanent respectarea parametrilor de calitate impuş i prin procedurile specifice de
• urmăreşte permanent respectarea parametrilor de calitate impuş i prin procedurile specifice de lucru sau prin instrucţiunile tehnologice;
comunică informaţiile despre sarcini, posibilităţi şi diferite evenimente prin rapoarte scrise sau
• comunică informaţiile despre sarcini, posibilităţi şi diferite evenimente prin rapoarte scrise sau verbale;
efectuează lucrul în condiţii de securitate, în conformitate cu politica societăţii, legislaţia şi
• efectuează lucrul în condiţii de securitate, în conformitate cu politica societăţii, legislaţia şinormele de tehnica securităţii muncii specifice locului de muncă;

Cerintele specifice ale postului:

 Nivel studii: minim 10 clase in domeniul electric, electromecanic, automatizări;
 Minim 5 ani experiență;
 Experiență în munca în industrie constituie un avantaj;
 Constituie avantaj autorizatia ANRE;
 Cunoștințe de bază (electrotehnică, mașini electrice, automatizări, rețele electrice joasă și medie tensiune);
 Abilități de a lucra cu schemele electrice sau de automatizare;
 Permis de conducere categoria B

Contactează utilizatorul

Electrician
Adrian Stancu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819580