Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

ELECTRIC OVI CONSTRUCT SRL angajeaza muncitori necalificati

3.700 LEI
ID 882392
acum 3 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Nivel carieră

Necalificat

duplicate
1

ATRIBUȚII:
Încărcarea, descărcarea și stocarea materialelor de construcție și a produselor;
Mutarea materialelor cu ajutorul cărucioarelor;
Pregătirea mortarului și a altor mixturi, amestecarea acestora în recipiente, întinderea, tăierea, tasarea și găurirea acestora;
Îndepărtarea asfaltului, pavajului, pardoselii și altor suprafețe din diverse materiale;
Dezasamblarea structurilor de rezistență ale podurilor, furnalelor și realizarea altor lucrări de demolare, inclusiv sortarea materialelor rezultate;
Asistarea zidarilor și operarea pe diverse mașini și echipamente;
Turnarea fundațiilor pentru trotuare, drumuri, pavaje, acoperișuri etc.;
Scoaterea, întinderea, sigilarea conductelor, valvelor, flapsurilor și sistemelor din interiorul țevilor, rezervoarelor de apă și sistemelor de drenare a apei;
Menținerea curățeniei;
Informarea imediată a administratorului despre orice neregulă constatată;
Preluarea și utilizarea în condiții optime a materialelor necesare pentru curățenie;
Manifestarea unei atitudini deschise și a unui comportament adecvat în relațiile de serviciu;
Respectarea cu strictețe a regulilor de protecție a muncii și PSI (Prevenirea și Stingerea Incendiilor) la locul de muncă;
Utilizarea corectă a echipamentelor, mașinilor, aparaturii și substanțelor periculoase conform instrucțiunilor primite;
Acordarea de ajutor, în limite rezonabile, oricărui alt angajat aflat într-o situație de pericol;
Desfășurarea activității într-un mod care să nu expună pericole de accidentare sau îmbolnăvire profesională, respectând pregătirea și instruirea primită în domeniul protecției muncii.

Gabriel
ID 882392