Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Ingrijitoare batrana, Bucuresti, 2 saptamani/luna
Part time  |  Necalificat / Fără studii superioare  |   / Prestări servicii / Au pair / Babysitter / Curăţenie
Salariu: 2.600 LEI
Acum o oră Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajez vanzatoare pentru magazin alimentar non stop in Piata Giulesti
Full time  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 3.500 LEI
Acum 6 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam manichiurista
Full time  |  Mid-Level  |  Sport / Frumuseţe
Salariu: 4.000 LEI
Acum 7 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Sc Class Enterprise Invest Srl - angajeaza muncitori constructii
Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.582 LEI
Acum 10 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Educatoare - Gradinita Happy Junior

Salariu confidenţial
ID 862039
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Învăţământ / Educaţie

Gradinita Happy Junior - www.happyjunior.ro - sectorul 4 - Sos. Berceni, Nr. 187 - angajeaza:

Educatoare

Cerinte:
- absolventa de Liceu Pedagogic (profil educator-invatator) / Universitate - Departamentul pentru Pedagogia Invatamantului Primar si Prescolar
- experienta anterioara de minim 2 ani
- persoana calda si apropiata de copii
- capacitate de a comunica cu parintii, de a coopera cu colectivul
Responsabilitati:
- planificarea si proiectarea activitatilor instructiv-educative
- organizarea si amenajarea spatiului educational
- asigurarea mijloacelor de invatamant, a materialului didactic si a auxiliarelor didactice
- planificarea si organizarea activitatilor extrascolare (serbari, evenimente, intalniri cu parintii)
Oferim:
- Conditii exceptionale de lucru;
- Oportunitatea de a munci intr-o echipa tanara, entuziasta.