JobZZ.ro

Educatoare gradinita

3.000 LEI
ID 879128
acum 2 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Învăţământ / Educaţie

duplicate

1

Cerințe: Profesor pentru
învățământul preșcolar, educatoare pentru a se alătura echipei noastre din Bucuresti, sectorul 1. Candidatul ideal va avea calificare și experiență în educație și va fi capabil să ofere experiențe de învățare pozitive și stimulante pentru copii.

Daca esti o persoană veselă, creativă, pozitivă, calmă dar si fermă, ordonată, pasionată de interacțiunea cu copiii, ne-am bucura foarte mult să vii în echipa noastră.

Condiții:Salariu motivant;

Mediu de lucru pozitiv ;

Mese zilnice;

Oportunitatea de a lucra cu copiii și de a contribui la dezvoltarea lor.

Responsabilități: Planifică și implementează activități de învatare care să dezvolte abilitățile cognitive, sociale și emoționale ale copiilor;

Monitorizează progresul copiilor și adaptează activitățile de învățare pentru a se potrivi nevoilor individuale ale fiecărui copil;

Colaborează cu părinții și cu colegii pentru a crea un mediu de învățare pozitiv și susținător;

Asigură siguranța și bunăstarea copiilor în timpul programului.