Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Ingrijire batrana imobilizata, Drumul Taberei
Full time  |  Asistență socială / Au pair / Babysitter / Curăţenie / Prestări servicii
Salariu: 3.500 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Gestionar/ Montator/ Livrator Mobilier Mobexpert Băneasa
Full time  |  Fără studii superioare
Salariu: 5.180 LEI
Acum 6 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Montator mobilier Mobexpert Băneasa
Salariu: 4.680 LEI
Agent de paza - Sector 3 - Drumul Lunca Cetatii
Full time  |  Pază și Protecție
Salariu: 2.600 LEI
Acum 7 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam barman restaurant
Full time  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 8 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Distributor Materiale de Constructii Angajeaza Șofer Categoria B

4.500 LEI
ID 880929
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Căutăm un șofer experimentat cu permis de conducere categoria B pentru a se alătura echipei noastre de distribuție de materiale de construcții. În calitate de șofer, veți fi responsabil pentru transportul sigur și eficient al materialelor de la depozitul nostru la clienții noștri.

Responsabilitățile includ:

- Transportul materialelor de construcții conform programului de livrare.
- Verificarea și asigurarea integrității încărcăturii.
- Respectarea regulilor de trafic și a normelor de siguranță.
- Comunicarea eficientă cu echipa de logistică și clienții.
- Menținerea curățeniei și a stării bune a vehiculului.

Cerințe:

- Permis de conducere categoria B.
- Experiență de cel puțin 2 ani în conducerea autovehiculelor.
- Abilitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele de livrare.
- Orientare spre detalii și responsabilitate.
- Capacitatea de a ridica și de a transporta obiecte grele (până la 25 kg).

Avantaje:

- Salariu competitiv, negociabil în funcție de experiență.
- Bonus de performanță.
- Bonuri masa.
- Oportunități de dezvoltare profesională și formare continuă.
- Mediu de lucru prietenos și susținător.
- Posibilitatea de a lucra într-o echipă dinamică și dedicată.

Informații de contact:

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email: [email protected] sau să ne contactați la numărul de telefon indicat mai jos.