Anunțul a fost dezactivat!

Dezvoltator - angajam reprezentant vanzari imobiliare
Full time  |  Mid-Level  |  Transport
Salariu: confidenţial
Acum 5 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam vanzatoare second hand zona Piata Berceni Oltenitei
Part time  |  Vânzări
Salariu: 1.500 LEI
Acum 6 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Ajutor bucatar, personal restaurant zona Dorobanti
Full time  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: 2.500 LEI
Angajam vanzatoare
Full time  |  Necalificat  |  Vânzări
Salariu: 3.000 LEI
Acum 7 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Dispecer / Planner transport international

Salariu confidenţial
ID 846803
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport,    Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Mvc Services angajează dispecer /planner transport international mărfuri pentru Europa.
Dacă ești o persoana dinamica și organizata, ai o comunicare excelenta atât în limba română cat și engleză, iti dorești sa lucrezi într-un domeniu dinamic ,cu posibilități de dezvoltare personală cât și profesionala , ne poți trimite CV -ul la adresa de e-mail: operations@mvc-hrservices.com
Responsabilitati :
. Organizare, monitorizare și planificare a transportului mărfuri în toată Europa.
. Comunicare cu clienții și servicii logistica furnizate către toată Europa
. Crearea si urmarirea comenzilor de transport
· Crearea de rapoarte și statistici
· Eliberarea documentelor de transport si vamale
Abilitatile tale:
· Experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara
· Limba engleză fluent
· Gestionarea eficientă a timpului și modul structurat de lucru
· Bune abilități de comunicare
Beneficii:
Salariu negociabil in functie de experienta;

Dacă sunteți pregătit pentru un mediu de lucru provocator și în curs de dezvoltare, așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem. :)