Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sef de santier

1.500 EUR
ID 801973
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Manager/Executiv

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Engleză

✅Responsabilități:
- supraveghează lucrările de construcții, muncitorii, folosirea materialelor, etc;
- organizeaza si coordoneaza activitatea persoanelor din subordine
- asigura buna desfasurare a lucrarilor pe santier si respectarea termenelor
- întocmește rapoarte către beneficiar

✅Cerințe:
- experiență în domeniu de minim 3 ani
- absolvent al unei facultăți de construcții
- sa cunoască limba engleza (mediu-avansat)
- permis cat B.
Se lucrează cu contract de colaborare.
Se oferă 1500 euro/luna.
Programul este de luni- vineri 8-17.
Zona lucru Otopeni.
➡️ Va rog contactați-ne la nr. 0730 275 828
( anunț valabil cat este activ)