JobZZ.ro

Director Național de Vânzări - Ultrasonografie

Salariu confidenţial
ID 877337
acum 5 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Nivel carieră

Mid-Level

DIRECTOR DE VANZARI

Post disponibil: Director Național de Vânzări - Ultrasonografie
Locație: București

Responsabilități principale:
• Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare la nivel național în domeniul ultrasonografiei.
• Coordonarea și gestionarea echipei de vânzări pentru atingerea obiectivelor stabilite.
• Identificarea și explorarea oportunităților de creștere pe piață, adaptând strategiile în consecință.
• Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții cheie și partenerii de afaceri.
• Monitorizarea și analizarea performanțelor echipei de vânzări, furnizând rapoarte periodice către conducerea companiei.
• Participarea activă la evenimente și conferințe de profil pentru promovarea brandului și identificarea tendințelor pieței.
Cerințe:
• Experiență extinsă în domeniul vânzărilor, cu un accent deosebit pe echipamentele și soluțiile ultrasonografice.
• Experiență anterioară în gestionarea și coordonarea echipelor de vânzări la nivel național.
• Abilități excelente de comunicare, negociere și leadership.
• Orientare către rezultate și capacitatea de a elabora strategii eficiente.
• Cunoașterea aprofundată a pieței și a concurenței în domeniul ultrasonografiei.
Beneficii:
• Pachet salarial atractiv, inclusiv salariu fix și bonusuri legate de performanță.
• Mașină de serviciu și alte beneficii legate de deplasările naționale.
• Oportunități de avansare în cadrul companiei.
• Participare la proiecte inovatoare și la dezvoltarea continuă a pieței.
Cum aplicați:
• Vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa [email protected] .
Global Medical Solutions promovează diversitatea și oferă șanse egale tuturor candidaților. Toate informațiile furnizate vor fi tratate cu confidențialitate.
Prin trimiterea candidaturii dvs., sunteți de acord cu prelucrarea datelor personale în conformitate cu legislația privind protecția datelor.
Vă mulțumim pentru interesul manifestat în a deveni parte din echipa noastră și contribui la succesul nostru în domeniul ultrasonografiei!