Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Customer Support Agent

2.200 LEI
ID 843207
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport,    Serviciu Clienți / Call center

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Junior/Entry Level

Suntem Packeta Romania si ne cautam noi colegi:

- Daca ai foarte bune abilitati de comunicare verbala si in scris, de organizare si planificare, atitudine proactiva, gandire analitica si spirit de echipa;

- Esti rezistent/a la stres si abilitate de a rezolva cu zambet situatiile conflictuale;

- Cunosti limba engleză – cel putin la nivel conversational (Intermediate), te asteptam in echipa noastra!

Responsabilitati:

· interactiunea telefonica cu clientii in vederea identificarii problemelor si gasirii solutiilor corespunzatoare;

· furnizarea informatiilor solicitate ( generale si personalizate);

· introducerea datelor clientilor si ulterior verificarea lor;

· mentinerea unor standarde de calitate pentru serviciile oferite clientilor;

Te asteptam!