Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Customer Care Officer

Salariu confidenţial
ID 845489
acum 4 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

Ne mărim echipa!
Esti o persoană organizata? Ai o atitudine pozitiva si iti place sa lucrezi in echipa? Atunci locul tau este in echipa ViConcept Properties. Un mediu de lucru placut cu o echipa dinamica, dornica permanent de a investi in oameni si in nevoie lor. Pentru a ne dezvolta si a ridica calitatea serviciilor la cel mai inalt nivel dorim urmatoarele cunostiinte/ aptitudini:
- Operare PC, pachetul Office( EXCEL, WORD) – avansat
- Cunostiinte limba engleza la nivel mediu/avansat, scris si vorbit;
- Capacitatea de organizare;
- Rigurozitate in pregatirea documentelor;
- Capacitatea de a prelucra si interpreta informatiile;
- Excelent comunicator;
Responsabilitati:
Mentine comunicarea constanta cu clientii si furnizorii companiei atat telefonic cat si prin e-mail.
Redacteaza documente (acte, contracte, anexe, etc.)
Factureaza dupa consultarea cu departamentul Property Manangement.
Trimterea raportului lunar clientilor din portofoliu .
Verifica respectarea termenelor scadente si informeaza seful ierarhic superior.
Actualizeaza constant baza de date.
Indosariaza documentele de intrare si iesire pentru a putea fi verificate si predate departamentului contabil.
Indeplinirea obiectivelor zilnice.
Respectarea procedurilor si protocoalelor de lucru.
Iti oferim oportunitati. Vei gasi:
- Mediu de lucru placut
- Pachet salarial atractiv
- Oportunitati de dezvoltare
- Cultura organizationala in care deciziile se iau rapid
- Oportunitati de dezvoltare profesionala
Descrierea companiei

ViConcept Properties este o companie concentrată pe oferirea de servicii de consultanță în sectorul imobiliar. Avem un portofoliu diversificat de servicii furnizate, dezvoltând solutii pentru urmatoarele servicii: Management de Proiect Evaluări Active Administrare Proprietăți Dezvoltare și Planificare Vanzari si Inchirieri proprietati imobiliare din Bucuresti si Ilfov

Ocupa-te acum de cariera ta!
Ai nevoie de mai multe informatii? Atunci contacteaza-ne la numarul 0742121192 sau trimite-ne CV-ul la adresa:vlad.nuta@victoriainvest.ro