Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Curier glovo, bonus la angajare

9.000 LEI
ID 869258
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Nivel carieră

Necalificat

duplicate

1

Fii propriul tău șef! Bucură-te de flexibilitate, libertate și câștiguri competitive livrând cu Glovo.

Experienta nu este necesara!
Vei avea nevoie de ...Un zâmbet larg, un vehicul (motocicletă, bicicletă sau mașină), un smartphone IOS sau ANDROID și să ai peste 18 ani.

NU MAI STA PE GANDURI, APLICA ACUM!

Descrierea jobului
Ce înseamnă să fii curier Glovo?

Curierii Glovo sunt utilizatori care doresc să le facă viața mai ușoară celorlalți, livrându-le ce au nevoie, atunci când au nevoie. Sunt profesioniști independenți care aleg să efectueze livrări în intervale orare programate anterior, folosind propriul vehicul.

Care este procesul?

Procedura este simplă și rapidă. Trebuie doar să te prezinti la interviu si te ajutam cu crearea contului. Apoi, după ce ai un rucsac izotermic și înveți cum să folosești aplicația Glovo Couriers, ești gata să începi să livrezi cu noi!

Ce beneficii ai?

Cat câștigi pe comandă depinde de experiența ta și de evaluări.
Tu alegi unde te conectezi și ce comenzi accepți.
Flexibilitatea serviciilor noastre îți oferă libertatea de a-ți alege orele de colaborare și de a-ți genera venituri în timpul tău liber.

Pentru a-ți putea oferi serviciile de curier va trebui să semnezi contractul nostru de munca legal și să respecți reglementările din regiunea ta privind activitățile independente. De asemenea, vei avea nevoie de un vehicul personal și să ai vârsta minimă legală.

Descrierea companiei
JobOK iti ofera:

- CONTRACT individual de munca
- CONCEDIU de odihna
- drepturi de PENSIE garantate
- PRIME suplimentare
- ASISTENTA din partea noastra, oricand este necesar 24/7
- BONUS din numarul de comenzi
- BONUS in functie de perioadele cu cerere mare si in functie de conditiile meteo
- FLEXIBILITATE (iti alegi singur intervalele orare pe care doresti sa le lucrezi)
- TRAINING aplicatie

ACTIV MOVING REWARDS | Activ Moving Rewards
ID 869258