Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul

Coordonator grupa - after school cu predare in limba germana

2.500 LEI
ID 828699
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Învăţământ / Educaţie

Tip job

Temporar,    Proiect,    Part time,    Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Limbi străine
Germană

Candidatul ideal
Ii place sa lucreze si sa socializeze cu copiii.
Este o persoana creativa, deschisa, capabila sa construiasca relatii solide cu copiii.
Are o atitudine pozitiva si spontaneitate.
Este o persoana inovativa, bine organizata, responsabila, orientata spre performanta, cu dorinta de perfectionare si invatare continua.
Are cunostinte de comunicare in limba germana, nivel avansat.
Are capacitatea de a lucra cu elevii, prin adaptare la tipul psihologic al acestuia.
Are puterea de adaptare rapidă la noi condiţii, prin gasirea de solutii viabile in situatii critice.
Descrierea jobului
Jobul este part-time, luni - vineri, program 12.00-18.30
Persoana selectata va acorda sprijin copiilor din clasele 0-4, va supraveghea efectuarea temelor si le va corecta, la un nivel ridicat. Toata activitatea se va desfasura vorbind in limba germana, deoarece copiii care participa la cursurile noastre studiaza la scoli cu predare in limba germana.

Responsabilitati:
Asistarea elevilor la efectuarea temelor
Supravegherea permanenta a copiilor din grupa.
Organizarea de activitati educativ-recreative

Beneficii:
Salariu motivant, ajustabil in functie de performante
Vacante si zile libere platite

Descrierea companiei
After school cu predare in limba germana

Va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa de mail zappel.rappel@yahoo.com sau sa ne contactati la numarul de telefon 0726972295.