Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Coordonator - executie instalatii pentru constructii

Salariu confidenţial
ID 844733
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Mentenanță / Instalații,    Inginerie / Tehnologie,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Descriere candidat/cerinte:
- Studii superioare in domeniul constructiilor (reprezinta avantaj);
- Activitate anterioara in domeniul constructiilor;
- Experienta in activitati de instalatii electrice, hvac si sanitare;
- Experienta in coordonarea echipelor si organizarea santierelor;
- Initiativa, abilitati de comunicare si organizare;
- Capacitatea de a respecta graficele de lucrari;
- Seriozitate, implicare, rigurozitate;
- Permis cat B.

Descriere activitate/Responsabilitati:
- Coordonare echipe muncitori cu activitati in domeniul instalatiilor electrice, hvac si sanitare;
- Activitate de supervizare pe santiere de constructii civile si industriale;
- Iplementarea planurilor tehnice si respectarea graficelor de lucrari;
- Consilierea beneficiarilor privind detaliile de executie;
- Mentinerea relatiei cu clientii/beneficiarii pe toata perioada lucrarilor, a garantiei si a perioadei de mentenanta;
- Colaborare cu colegii ingineri cu alte specialitati din cadrul santierelor;
- Intocmirea si gestionarea necesarelor de materiale.

Conditii/beneficii:
- Program de lucru 8 ore/zi;
- Salariu fix, sub forma de avans si lichidare;
- Loc de munca stabil, pe termen lung;
- Masina, telefon, laptop;
- Bonusuri de sarbatori.

Descriera companiei:
SC ALCOOR SMART GROUP SRL este o companie de constructii care activeaza in domeniul instalatiilor pentru constructii civile si industriale precum: instalatii sanitare, termice, canalizari, hidranti, centrale termice (mici, medii si mari).
Posibilitati de afirmare si promovare in baza implicarii si cunostintelor acumulate.
„Profesionisti in instalatii” este fraza care ne descrie echipa cel mai bine.