Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Coordonator Echipa de Merchandiseri

3.200 LEI
ID 863190
acum 2 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Merchandising / Promoteri

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Engleză

Viitorul coleg va asigura și verifica vizibilitatea produselor clienților la raft și va superviza și coordona activitatea unei echipe de 4 merchandiseri lucrând în strânsă legătură cu reprezentanții locali ai clienților și magazinelor de retail.

Te invităm să te alături echipei Instore Power Provider, doar dacă:

• Ai minim 1 an experiență în merchandising;
• Ai minim 1 an experiență în coordonare și supervizare echipe;
• Ai cunoștințe legate de activitatea de vânzare/standarde de mercantizare;
• Ai abilități de organizare și planificare a timpului ;
• Ai cunoștințe de limba engleză – minim nivel mediu/conversațional;
• Deții permis auto categoria B.

Responsabilități:

• Vei organiza, coordona și superviza activitatea echipei de merchandiseri;
• Vei efectua deplasările echipei în locații;
• Vei aranja produsele la raft în scopul unei bune vizibilități;
• Vei asigura și verifica prezența permanentă a produselor la raft;
• Vei implementa standardele de mercandizare;
• Vei gestiona comunicarea și relațiile cu reprezentanții companiilor client și magazinelor de retail;

Salarizare și beneficii:

• Pachet salarial fix + tichete de masă + bonus lunar corelat cu performanța
• Autoturism de companie, smartphone;
• Loc de muncă stabil, contract individual de muncă pe durata nedeterminată;
• Plan de carieră profesională în cadrul companiei.

Recrutare IPP | Instore Power Provider
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863190