Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Contabil/a!

Salariu confidenţial
ID 862415
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Esti contabil/a si cautati un loc de munca? Noi angajam!

Beneficii
Salariu negociabil, in functie de experienta si performanta
Concediu de odihna
Decontare transport
Bonus de performanta
Prima de sarbatori

Cerinte Candidat
Studii economice in domeniu, finalizate – obligatoriu
Experienta în domeniu de minim 1 an – obligatoriu
Cunostinte privind legislatia si aplicarea in contabilitate si fiscalitate
Cunostinte si competente de operare calculator – nivel mediu
Cunostinte si competente de utilizare a suitei Microsoft Office – obligatoriu
Cunostinte si competente de operare a programului de contabilitate SAGA – obligatoriu
Spirit de echipa cu capacitate de organizare si atentie la detalii

Responsabilitati:
Înregistrarea documentelor contabile pentru un portofoliu de clienți;
Efectuarea de operațiuni specifice închiderilor contabile lunare;
Pregătirea si intocmirea declarațiilor si raportărilor lunare/periodice;
Pregatirea si intocmirea bilanțuri contabile anuale.
Program flexibil.
Activitatea se va desfășura la punctul de lucru al societății din strada Bdul Marasti Nr 19
Vis a vis Manastirea Casin