Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Contabila

Salariu confidenţial
ID 855278
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal
Ne dorim colaborarea cu o persoana care urmareste perfectionarea si acumularea de experienta in domeniul contabilitatii. Persoana responsabila, punctuala, comunicativa si cu o mare dorinta/capacitate de a acumula informatii/cunostinte.
Descrierea jobului
Persoana angajata va gestiona un portofoliu de societati din domenii diferite de activitate, pentru efectuarea evidentei contabile, misiune pe care o va realiza impreuna cu o echipa de seniori /juniori si sub supravegherea unui expert contabil cu o vasta experienta . Fisa postului cuprinde activitati ca: arhivarea documentelor, introducerea in softul de contabilitate Saga C / PS, verificarea registrelor/jurnalelor obligatorii si pana la intocmirea si depunerea declaratiilor fiscale