Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajez muncitori calificați și necalificați
Full time  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 1.000 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajam agent de securitate
Pază și Protecție
Salariu: 3.000 LEI
Acum 8 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Alătură-te liderului în asigurări și transformă-ți ambiția în succes!
Part time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Mid-Level / Student  |  Asigurări / Consultanță / Vânzări
Salariu: confidenţial
Angajez montatori structuri metalice și panouri termoizolante
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
TEXTILSERVICE MIETTEX SRL angajează
Full time  |  Fără studii superioare
Acum 14 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Contabil Senior (Hibrid, sector 1, M Grivita)

6.000 LEI
ID 880653
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Nivel carieră

Mid-Level

Contact: [email protected]

Contabil Senior (Firma Contabilitate & Associatie Non Profit) Sistem Hibrid

Cerinte:
Experienta pe o pozitie similara de minim 5 ani;
Abilitati de utilizare MS Office si a unui soft de contabilitate-preferabil SAGA;
Experienta intr-un cabinet de contabilitate constituie avantaj;
De preferat, experienta in gestionarea mai multor dosare societati.

Responsabilitati:
Gestionarea unui prtofoliu de clienti- de la introducerea in sistemul contabil a documentelor primare, pana la inchiderea balantei contabile lunare;
Depunerea declaratiilor fiscale si intocmirea bilantului contabil;
Activitatea se va derula 60% la unul din clientii companiei dar si la sediul angajatorului sau remote.

Oferta:
Contract de munca stabil, nedeterminat;
Salariu negociabil in functie de experienta;
Tichete de masa si decont transport;
Asigurare medicala privata Medicover, prime sarbatori+vacanta;
Program de lucru L-V, 8h zi, sistem hibrid 2 zile de acasa dupa proba;
Locatie birou zona Grivita (la 10 min de M Grivita), sector 1, Bucuresti.