Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Cautam Personal Partener Profi
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 2.800 LEI
Acum 6 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam personal service
Full time  |  Student / Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: confidenţial
Acum 9 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Operator monitorizare instalatii frigorifice - Lb. Italiana
Full time  |  Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Inginerie / Tehnologie
Salariu: 4.000 LEI
Acum 22 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Livrator GLOVO Bucuresti
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Transport
Salariu: 10.000 LEI
Acum 23 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Montator aer conditionat / sisteme ventilare / panouri fotovoltaice
Sezonier / Part time / Full time  |  Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Prestări servicii / Mentenanță / Instalații / Construcţii / Amenajări
Acum o zi Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Contabil/ Economist

Salariu confidenţial
ID 870099
acum 6 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Nivel carieră

Manager/Executiv,    Mid-Level

Candidatul Ideal
Cerinte:

-Experienta in contabilitate:3-5 ani
-Studii superioare economice
- Capacități de comunicare, eficiență, gândire logică
-Microsoft Excel – nivel mediu, avansat
- Cunoasterea softului Navision reprezinta un avantaj
-Entuziasmul pentru a invata si atitudinea pro active sunt bine venite

Descrierea jobului
Responsabilitati:

-Intocmesti inregistrari contabile si asisti d.p.d.v. financiar-contabil la diverse tranzactii conform unei planificari individuale;
-Intocmesti si participi la lucrarile de verificare contabila lunara, inclusiv declaratii fiscale sau alte raportari lunare;
- Organizezi si participi la toate lucrarile de inchidere de an (inventariere, ajustari, estimari, verificare/constituire provizioane etc.);
-Desfasori alte activitati financiar contabile cerute de management;
- Intocmesti situatii financiare statutare interimare si anuale;
-Vei avea si alte atributii privind analize si raportari specifice.

Descrierea companiei
Compania PROPRIETATI FINCONTA S.R.L. a fost înființată în anul 2016 și este certificată de CECCAR (Corpul experților contabili și contabililor autorizați din România). Suntem o echipă cu personal cu înaltă calificare și cu experiență, pregătită pentru orice provocare în domeniul contabilității și consultanței. Suntem o echipa de peste 25 de profesioniști certificați individual de organisme profesionale precum CECCAR, ACCA (Asociația Contabililor Autorizați si Certificați), CAFR (Camera Auditorilor Financiari din România) și CCF (Camera Consultanților Fiscali). Clienții noștri activează pe mai multe piețe motiv pentru care serviciile noastre sunt adaptate nevoilor dumneavoastră pentru a vă oferi ce aveți nevoie exact atunci când trebuie.