Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajări Șoferi UBER/BOLT
Transport
Salariu: 5.000 LEI
Acum 2 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam Lucrator Comercial La Market EST
Full time  |  Fără studii superioare  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 2.500 LEI
Acum 3 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Cautam Personal Partener Profi
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 2.800 LEI
Acum 21 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam personal service
Full time  |  Student / Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: confidenţial
Acum o zi Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Operator monitorizare instalatii frigorifice - Lb. Italiana
Full time  |  Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Inginerie / Tehnologie
Salariu: 4.000 LEI
JobZZ.ro

Contabil / Contabil junior

Salariu confidenţial
ID 877943
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Student,    Mid-Level,    Manager/Executiv,    Junior/Entry Level

Firma de contabilitate Bucuresti sector 2, angajeaza contabil / contabil junior care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
Studii superioare finalizate in domeniul economic, preferabil contabilitate sau finante;
Minim 5 ani experiență în cadrul unei societăți de contabilitate sau în cadrul unui departament de contabilitate;
Cunoștințe solide de legislația fiscală și contabilă;
Atenție la detalii și precizie în efectuarea calculelor, cu acuratețe în prelucrarea documentelor;
Abilități avansate de utilizare a programelor de contabilitate Saga;
Foarte bune cunostinte ale pachetului Microsoft Office (ex: word, excel );
Capacitatea de a lucra cu termene limita stranse si de a gestiona mai multe sarcini simultan;
Atitudine pozitivă, abilități de comunicare și colaborare eficientă în echipă;
Disponibilitate de a lucra la biroul nostru.

Descrierea jobului
Responsabilitati:
Tinere evidenta contabila pentru un portofoliu de clienti din domenii diverse;
Primește, verifică și înregistrează în soft dedicat documentele contabile în conformitate cu normele contabile;
Înregistrează corect și în timp util operațiunile financiar-contabile;
Întocmește și verifică state de plată și documente pentru partea de administrare de personal;
Elaborarea și prezentarea rapoartelor financiare lunare, trimestriale și anuale;
Menține comunicarea cu superiorii;
Alte activități specifice domeniului de salarizare și contabilitate.
Beneficii:
Contract de munca pe perioada nedeterminata - stabilitate pe termen lung;
Mediu de lucru placut ;
Program de lucru: 9.00 – 18.00 (cu o ora de pauza de masa);
Suportul unei echipe cu pregatire profesionala solida si experienta in domeniu de peste 15 ani.
Pachet salarial atractiv;
Conditii optime pentru desfasurarea activitatii;
Un mediu de lucru care încurajează atât munca în echipă și inițiativă personală;

Suntem firma de contabilitate membra CECCAR,cu o echipa tânăra și dinamica,ne plac automatizarile și sa ne facem Munca ușoară.

RUGAM SA APLICE DOAR CANDIDAȚII CARE SE POTRIVESC CERINȚELOR!