Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consultatii juridice in limba Rusa

Salariu confidenţial
ID 815489
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Alt domeniu,    Vânzări,    Telecomunicaţii,    Drept,    Asigurări / Consultanță

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul ideal
cunoştinţe temeinice de drept civil, comercial

acurateţe în exprimare şi în redactarea

cunoștințe avansate de limba rusa si engleza nivel mediu

cunoştinţe operare PC

capacitatea și flexibilitate de învățare și adaptare la nevoile/ specificul fiecărui client

persoana responsabila, punctuala, serioasa, motivata;

foarte bune abilităţi de comunicare;

spirit de inițiativă, etică profesională, responsabilitatea activităților

dorința de a învață/acumula cunoștințe teoretice și practice

spirit de analiză și sinteză, spirit de echipă

Descrierea jobului
-activități de consultanță juridică;

- gestionarea contractelor comerciale si a altor documente juridice (intocmiri, modificari, revizuiri, arhivare contracte);

- intocmirea informarilor legislative aplicabile in aria de activitate a societatii;

- participarea la negocierea / renegocierea clauzelor generale din contractele comerciale;

- reprezentarea societatii in relatia cu Oficiul Registrului Comertului si la alte institutii ale statului;

Descrierea companiei
Methodology InformationTraining s-a nascut dintr-o initiativa indrazneata si a devenit o afacere de succes prin dedicatia totala a managementului si a angajatilor sai. Serviciile de calitate si oamenii sunt cele mai importante resurse pentru companie. S-a investit in ei si s-a creat o structura flexibila de promovare, in care fiecare isi poate gasi calea spre dezvoltarea profesionala. Managementul companiei a ales sa puna pret pe delegarea responsabilitatilor si cresterea continua bazata pe evolutia si specializarea echipei. Drept urmare, fiecare membru din echipa este incurajat sa devina din ce in ce mai bun in ceea ce face si sa reprezinta o sursa de inspiratie pentru cei aflati la inceput de cariera.

Vasili Oantse
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 815489