Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Consultant/manager vanzari

ID 860836
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Management

Îți dorești să evoluezi? Să ai o carieră într-o permanentă creștere? Atunci locul tau este în echipa noastră!
Companie specializată în distribuirea produselor wellness și medicale recrutează Reprezentant Vânzări.
Atribuții:
- Încheierea contractelor de vânzare
- Gestionarea portofoliului de clienți
- Apelarea telefonică a clienților
- Păstrarea legăturii cu clienții existenți
Cerințe:
- Responsabil
- Muncitor
- Sincer
- Dornic de a se autodepăși
Oferim
- Echipă unită aflată într-o continuă dezvoltare
- Mediu de lucru plăcut
- Locație centrală, la doar 5 minute de metrou
- Posibilitatea de dezvoltare continuă
Cel mai nou și modern centru de testare și vânzare a dispozitivelor de wellness și medicale din București este un reper important pentru toți cei care doresc să-și îmbunătățească starea de sănătate și implicit, calitatea vieții.

Beneficiind de suportul unei echipe de consultanți profesioniști cu mare experiență, centrul din Bucuresti oferă accesul clienților la cele mai noi și moderne soluții alternative si complementare: terapia cu laser, terapia magnetică, terapia cu ultrasunete și multe altele prin gama extinsă de aparatură importată și distribuită exclusiv în România de la producătorii internaționali de tradiție.

Conceptul centrului este acela al vânzării directe asistate de către profesioniști a dispozitivelor, un concept testat cu mare succes deja la nivel global. Toate produsele de wellness și medicale pot fi testate gratuit în show-room-ul nostru, într- un spațiu modern, gândit anume pentru a oferi un cadru relaxant interacțiunilor cu clienții noștri. Spațiul este pregătit pentru a face față oricăror rigori cu privire la siguranță și integritatea colaboratorilor și clienților societății.