Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consultant Vanzari Shop OMV Colentina

Salariu confidenţial
ID 824188
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Benzinaria OMV Colentina cauta spre angajare o persoana serioasa pentru postul de consultant vanzari shop si gastro

Candidatul ideal:
- persoana energica, cu abilitati de comunicare
- persoana atenta la detalii si la atributiile ce ii sunt delegate
- abilitati de vanzare si orientare spre client
- disponibilitate de a invata

Descrierea responsabilitatilor:
- servirea clientilor la casa de marcat
- receptia, aranjarea marfii, participarea la inventariere
- curatenia la locul de munca

Beneficii:
- program flexibil (lucru in ture)
- trainiguri specializate
- oportunitati de dezvoltare personala
- castig lunar motivant

Candidatii sunt rugati sa se prezinte la adresa statiei pentru interviu. Pentru mai multe detalii trimiteti un e-mail la joburiomvcolentina@yahoo.com;

Adresa statiei:
Sos. Colentina, Nr. 446, Sector 2, Bucuresti
(la capatul tramvaiului 21)

Daniel
ID 824188