Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Consultant vanzari prin telefon

Salariu confidenţial
ID 839928
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Descrierea jobului:
Echipa Simplu Financiar este în căutarea unui Consultant Vânzări prin Telefon care să contribuie la promovarea și vânzarea solutiilor financiare catre clienti persoane juridice .

Ne dorim o persoană orientată către obținerea rezultatelor și motivată să-și construiască o carieră de succes în domeniul vânzărilor.

Ce cautăm la viitorii colegi?
Studii medii/ superioare finalizate;
Cunoștințe bune de operare P.C.;
Abilități excelente de comunicare și atitudine orientată către client;
Abilități foarte bune de vânzare și negociere la telefon ;
Experiența anterioră constituie un avantaj

Cu ce te vei ocupa alături de noi?
Prezentarea, promovarea și vânzarea serviciilor companiei către clienții alocați;
Identificarea nevoilor clienților, personalizarea și adaptarea solutiilor de creditare la cerințele și nevoile acestora;
Dezvoltarea și menținerea unei relații pozitive cu clienții cu scopul îndeplinirii obiectivelor de business.

Te așteptăm cu o ofertă complexă de beneficii care conține:
Pachet salarial alcătuit din salariu fix și bonusuri lunare de performanță;
Telefon mobil si laptop
Contract pe perioada nedeterminată;
Program efectiv 5 ore /zi de Luni pana Vineri

Descrierea companiei:
Compania Simplu Financiar ,prezenta pe piata de profil inca din 2013 si ofera servicii de consultanta financiara pentru IMM-uri si Companii Corporate din Romania ,prin partenerii sai bancari si non-bancari .
Servicii oferite prin parteneri :
-Capital de lucru si credit de investitii
-Leasing financiar si operational
-Fonduri europene
-Factoring si scontari
-Proiecte dezvoltare imobiliara

www.simplufinanciar.ro