Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consultant vânzări

Salariu confidenţial
ID 861301
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Compania UNIVA isi mareste echipa si recruteaza consilieri de vanzari.

Descrierea companiei
Univa este in prezent cel mai mare centru de prezentare și de comercializare a dispozitivelor de sănătate, wellness și medicale din București.

Centrul dispune de facilități ultramoderne pentru prezentarea, testarea și achiziționarea dispozitivelor care folosesc principiile terapiilor complementare, activități pentru care Univa deține toate autorizațiile și certificările necesare din partea autorităților statului în domeniu și reprezintă una din cele mai mari investiții locale în acest domeniu
Atribuții:
- contactarea telefonică a posibilor clienți
- realizarea programărilor
- realizarea contractelor
- menținerea relațiilor cu clienții pe termen îndelungat
- Capacitat de lucru individual, cât și în echipă.

Candidatul ideal :
- abilitati de comunicare, relationare, negociere si prezentare
- flexibiliate, entuziasm, creativitate si spirit de initiativa
- capacitatea de a asimula usor cunostinte noi
Beneficii :
- Salariu atractiv avand o parte fixa dar si bonusuri
- Mediu de lucru dinamic
- Oportunitate de dezvoltare profesionala dar si aceea de a crea o noua echipa.
- Posibilitatea de a devenii manager și a-ți crea propria echipa.

Program: Luni-Vineri 10:00-18:00
Adresa: Bulevardul Doinea Cornea 4a (fostul centru Vodafone), zona Politehnica

Pentru mai multe informații vă rog să mă contactați pe email : robertoca1803 @ gmail.com

Coman Roberto
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861301