Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consultant vânzări

Salariu confidenţial
ID 861300
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Companie multinațională angajează consultant de vânzări.
CANDIDATUL IDEAL trebuie să fie :

-dinamic,pozitiv,spontan,
-sociabil și determinat;
-dornic să-și clădească o carieră de succes;
-deschis la provocări;
-flexibil, tenace,cu un spirit întreprinzator;
-orientat către client;

Descrierea jobului

Responsabilități:
-să dea dovadă de spontaneitate și atenție distributivă;
-contactarea telefonică în vederea stabilirii unui nou portofoliu de clienți ;
-efectuarea procesului de vânzare directă;
-menținerea relației profesionale cu clienții actuali în vederea fidelizării acestora;
-aplicarea celor mai bune practici de vânzări în vederea atingerii obiectivelor lunare;

Beneficii:
-salariu fix grilă de bonusare în funcție de perfomanță;
-program de lucru full-time(8h)
-training specializat pe activitatea companiei gratuit;
-acces la bonusuri și concursuri periodice;
-posibilități de promovare în funcție de performanță într-un timp scurt;
-colaborarea cu manageri și directori calificați și cu o vastă experiență în domeniu;
-contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

Adelina
ID 861300