Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consultant Vanzari

Salariu confidenţial
ID 819717
acum 2 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Vânzări

Salut ,

Cautam sa intregim echipa departamentului de vanzari Telekom.

De ce oameni avem nevoie?
- Ambitiosi si dornici de afirmare prin performanta;
- Dinamici;
- Atitudine pozitiva, orientare catre client si sociabil;
- Abilitatea de convingere si experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Responsabilități/Beneficii

Postul presupune:
- Vanzari de servicii de telecomunicatii (internet, televiziune, telefonie mobila, telefonie fixa) pentru compania Telekom Romania;
- Crearea si dezvoltarea unor legaturi cu potentialii sau actualii clienti;
- Munca de teren;
- Imbunatatirea continua a procesului de vanzare si relationarea cu clientul;
- Asimilarea informatiilor legate de avantajele si beneficiile serviciilor oferite;
- Disponibilitate pentru program in a doua jumatate a zilei.

Ce beneficii ai ?
- Salariu cu mult peste medie construit din 3 parti : salariu fix + comisioane + bonus de volum;
- Posibilitatea de avansare prin performanta intr-o companie multinationala;
- Training-uri de specialitate gratuite recunoscute la nivel international - Magenta Sales Excellence Training Program;
- Asimilarea unor cunostinte de actualitate in domeniul telecomunicatiilor (IT&C) legate de serviciile in fibra optica, prin satelit sau retele ADSL/VDSL;
- Lucru in echipa si dezvoltarea spiritului de coechipier;
- Premii speciale pentru agentii de top (excursii, bilete la concert, telefoane, etc.);
- Tableta, cartela SIM, acces la orice informatie legata de ofertele in curs.

Va rog sa trimiteti C.V.-ul prin mesaj cu attach.

Persoana de contact: Isabella

Doar candidatii selectati vor fi contactati

Potec Isabella Georgiana
ID 819717