Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consultant telesales - limba romana

Salariu confidenţial
ID 863682
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Junior/Entry Level

Responsabilitati:

Identifici nevoile potentialilor clienti si mentii standardele de calitate solicitate de partenerul proiectului;

Propui oferte customizate, in functie de nevoile clientilor, cu scopul de a le oferi acestora exact lucrurile de care au nevoie;

Oferi informatii corecte referitoare la produsele si serviciile promovate;

Vinzi prin telefon servicii / produse conform contractelor aflate in derulare;

Iti indeplinesti obiectivele lunare individuale si de echipa;

Participi activ la imbunatatirea proceselor de lucru.

O sa ai parte de:

Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Program flexibil, full-time in intervalul 09:00-17:30 in Bucuresti si Brasov, de luni pana vineri;

Salariu in functie de experienta, bonuri de masa si posibilitatea de a-ti mari considerabil veniturile prin bonusuri;

Asigurare medicala privata;

7 Cards pentru timpul tau liber;

Atmosfera de lucru placuta;

Team leaderi tineri, cu experienta & prietenosi;

Acces la training: tehnici de vanzare, comunicare si negociere pe care le inveti la noi si le aplici oricand apoi;

Coaching one2one investim pentru a-ti creste performanta;

Evenimente interne, concursuri lunare cu premii atractive, activitati impreuna cu echipa.

Te asteptam in echipa noastra! Publ

Madalina Matei
ID 863682