Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Consultant Imobiliar

500 EUR
ID 858363
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Imobiliare

Full time

Descriere
Reprezentantul de vanzari intermediaza relatiile cu clientii companiei, privind vanzarea de apartamente in blocuri noi, discuta cu clientii aspecte legate de pretul imobilului, dotarile si caracteristicile acestuia si conditiile de vanzare-cumparare.

Responsabilitatile generale ale postului:

1. Sa prospecteze continuu piata imobilara (studii de piata, actualizare anunturi in platforme imobiliare, colectare informatii relevante)
2. Sa gestioneze orice forma de interactiune initiata de potentiali clienti (apeluri, mail-uri, social media, platforme imobiliare)
3. Sa initieze interactiunea cu potentiali clienti (apeluri, mail-uri, notificare campanii)
4. Sa intocmeasca rapoarte periodice si sa actualizeze baza de date
5. Sa mentina o relatie de colaborare cu superiorul direct, cu colegii, cu clientii si cu partenerii firmei
6. Sa se implice activ in dezvoltarea procesului de vanzare si marketing

Ce oferim:

Metoda de salarizare este doar pe baza de comision
Suport total in negocierea ofertelor si pregatirea actelor notariale;
Echipa motivata, proactiva, cu dorinta de dezvoltare;
Suport tehnic, juridic si financiar;
Suport back-office permanent pentru usurarea activitatilor

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam mecanic si electrician auto in bucuresti
Full time  |  Fără studii superioare  |  Maşini / Auto
Salariu: 7.000 LEI
Acum 17 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Personal cantina autoservire
Part time / Full time  |  Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum o oră Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam personal cantina autoservire
Full time  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 2.500 LEI
Operator date / introducere comenzi
Full time  |  Mid-Level  |  Secretariat / Office / Back Office
Salariu: 4.000 LEI
Dispecer transport international de marfuri
Full time  |  Mid-Level  |  Transport