Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consultant Asigurari si turism -autorizare online

1.000 EUR
ID 878432
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Vânzări,    Turism / Restaurante / Hoteluri,    Imobiliare,    Bancar,    Asigurări / Consultanță

Tip job

Practică,    Part time,    Full time

Student,    Manager/Executiv,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Candidatul Ideal
Căutăm persoane motivate pentru a dezvolta business-ul nostru și a ne împărtăși viziunea de a ajuta oamenii în educarea lor financiară si gestionarea finanțelor personale eficient. Este important să ai încredere în tine și să deții deja sau să îți dorești să dezvolți abilități de leadership, deoarece ne propunem să construim cel mai mare hub de consultanți profesioniști din țara noastră. Suntem interesați doar de persoane de înaltă calitate, capabile să se alinieze cu viziunea noastră și să contribuie la proiectul nostru.
Ai posibilitatea de lucru remote, astfel că poți să desfășori activitatea de oriunde din țară.

In acest business, vei avea ocazia să intermediezi asigurări, credite, imobiliare, vacanțe și soluții investiționale, iar responsabilitățile tale vor include analiza nevoilor și cerințelor clienților și oferirea de soluții personalizate. Vei fi o sursă de inspirație și îndrumare pentru clienți, ajutându-i să-și pună banii la treabă indiferent de venituri și să-și definească, prioritizeze și atingă obiectivele financiare. În plus, vei avea oportunitatea de a construi și coordona o echipă profesionistă care va juca un rol semnificativ în schimbarea perspectivelor privind educația financiară în România.
Descrierea jobului
Experiență anterioară în domeniul asigurărilor și autorizare online ( constituie un avantaj )NU este obligatoriu
Cunoașterea legislației și a reglementărilor din domeniul asigurărilor; ( constituie un avantaj )NU este obligatoriu
Abilități excelente de comunicare și negociere;
Orientare către clienți și abilități de rezolvare a problemelor;
Atenție la detalii și capacitatea de a lucra cu termene limită strânse;
Abilități tehnice solide și familiarizare cu platformele și instrumentele digitale;
Flexibilitate și adaptabilitate la schimbări într-un mediu dinamic de lucru;
NECESAR ACREDITARE ISF /PENTRU CINE NU ARE SE POATE OBTINE ONLILE COST TOTAL 420 LEI.
Descrierea companiei
Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și inovator, într-o companie de top în domeniul asigurărilor;
Posibilitatea de a dezvolta și de a-ți îmbunătăți abilitățile în domeniul asigurărilor și tehnologiei digitale;
Remunerație competitivă și pachet de beneficii atractiv;
O echipă prietenoasă și sprijinitoare, care promovează colaborarea și dezvoltarea profesională;
Oportunități de avansare în cadrul companiei în funcție de performanță și rezultatele obținute.
- COMISION , EXTRACOMISION ,BONUSURI ,PREMII, DISTNCTII, CURSURI DE SPECIALIZARE
-POSIBILITATEA DE AJUNGE ACTIONAR SI RENTIER
- PENTRU FULL TIME AVEM UN SISTEM DE CARIERA SI PANA LA 9 FORME DE PROFIT.