Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Constructor montator

Salariu confidenţial
ID 838578
acum 3 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Cerinte

Scoala profesionala / liceu - profil tehnic lacatus mecanic sau alte cursuri de calificare similare; avantaj
Abilitati de lucru la inaltime;
Capacitate de lucru in echipa;
Disponibil deplasari in tara si strainatate;
Experienta confectie si montaj piping – avantaj;
Permis conducere categoria B – avantaj;

Descrierea postului

Executie si montaj structura metalica pentru hale industriale, sali de sport , centre comerciale (sisteme de inchideri, acoperis, pereti fatade din tabla cutata, termoizolante, panouri sandwich etc.)
Manevrarea materialelor, ansamblelor si subansamblelor metalice
Pregatirea elementelor componente pentru structurile metalice;

Beneficii

Mediu dinamic si placut intr-o echipa tanara.
Pachet salarial atractiv

office
ID 838578