Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consilier vanzari/vanzatoare

1.800 LEI
ID 819489
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Magazin haine damă
Complex comercial SIR(sector6)
Program: L-S: 9.30-20
D :9.30-16
15 zile libere
Candidatul ideal:

- personalitate placuta, tinuta si prezenta agreabila;

- avantaj experienta in domeniul vanzarilor, confectii dama;

- persoana deschisa, pozitiva, spontana, orientata catre clienti;

- abilitati de comunicare si servire clienti;

- vocabular comercial ingrijit.

Responsabilitati:

- intampina clientii in mod corespunzator;

- relationeaza cu clientii si propune produsele potrivite solicitarilor;

- promoveaza si vinde corespunzator produsele;

- este intotdeauna informat cu privire la tendintele in moda;

- mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic in magazin:

Beneficii:

- salariu + comision;

- prime;

- reducere la achizitionarea produselor din magazin.

Miu Radu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819489