Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consilier Vanzari Showroom Gresie, Faianta, Parchet

4.000 LEI
ID 837270
acum 5 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Profilul candidatului:
- persoana pasionata/interesata sa invete despre amenajari interioare cu gresie, faianta si parchet
- cu bune abilitati de vanzare si comunicare cu clientii
- persoana onesta si organizata care isi doreste un loc de munca pe termen lung
- disponibilitate de a lucra si sambata (10.00 - 15.00)

Descrierea postului:
- prezentarea materialelor comercializate posibililor clienti
- consilierea in alegerea materialelor potrivite pentru amenajare
- intocmirea ofertelor
- colaborare cu colegii pentru a finaliza procesul de vanzare

Beneficii:
- pachet salarial atractiv - salafiu fix + comision + bonus

Ne poti gasi aici: https://www.gadapavimenti.ro/

Valentina Iordachescu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 837270