Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consilier vanzari XXXLutz Mobilier Militari

Salariu confidenţial
ID 840232
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Cautam colegi entuziasti pentru postul de Consultant vanzari!
Experienta in vanzari este un avantaj, dar suntem de parere ca o poti acumula si pe parcurs.
Daca esti orientat catre client, prompt, amabil si cu bune abilitati de comunicare, daca iti face placere sa lucrezi cu oamenii si in echipa, atunci esti viitorul nostru coleg!
Ne asteptam sa ai studii medii, sa vorbesti fluent limba romana si sa iti exprimi ideile intr-un mod clar, prietenos si accesibil clientilor.

Descrierea jobului
Responsabilităţile tale ar fi sa acorzi clientului consultanţă şi vânzare profesionistă si să organizezi departamentul din punct de vedere al imaginii (etichetare, aranjare produse, curatenie la punctul de lucru)

Ce iti oferim in schimb?
Oportunitatea de a te alătura unei companii multinaţionale în expansiune Pachet salarial atractiv (salariu fix + sistem de bonusare în funcţie de performanţă)
Tichete de masă
Abonament clinică medicală privată
Transport asigurat de la statia de metrou Păcii la magazin şi retur

Detalii la 0732400287

Descrierea companiei
Cine suntem noi?

Compania XXXLutz KG a fost înfiinţată în 1945 în Austria.
În total grupul XXXLutz operează 320 de filiale. 25.700 de angajaţi activează în cadrul grupului, acesta fiind în prezent în top 3 cei mai mari retaileri de mobilier. Din 1973 menţine o politică de expansiune constantă, iar în ultimii ani a deschis în jur de 10 magazine noi pe an.
Te invităm în marea familie XXXLUTZ, unde te aşteaptă şcolarizări în cadrul unei echipe dedicate, recompense financiare orientate către performanţă şi opţiuni atractive pentru dezvoltarea ta profesională!

Lucreaza la XXXLutz!

XXXLutz Mobilier
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 840232