JobZZ.ro

Consilier vanzari Orange Store

424 EUR
ID 858951
acum 5 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Condiții:

Responsabilități: Esti dinamic si ai o adevarata pasiune pentru comunicare?Iti dam oportunitatea sa exersezi.

Vrei sa iti construiesti o cariera in vanzari?Iti oferim o rampa de lansare.

Vino sa faci parte din echipa noastra!

Ce ne dorim:

sa ai abilitati excelente de comunicare si relationare
sa ai putere de convingere
sa fii pozitiv si flexibil
perseverent in atingerea obiectivelor propuse
sa iti placa ce faci si sa fii un excelent team player
Ce vei face:

vei relationa cu clientii zi de zi ajutandu-i sa faca cele mai bune alegeri
vei promova si vinde serviciile si produsele Orange
vei propune oferte adaptate in functie de nevoile clientilor
vei participa activ la dezvoltarea portofoliului de clienti si volumului de vanzari,
prin fidelizare bazei de clienti

vei contacta clientii existenti in vederea promovarii produselor si serviciilor Orange
Iti oferim:

Un program flexibil in shifturi ca sa te poti bucura si de timp liber,

Bonusuri de performanta si challenge-uri motivante

Mediu de lucru profesionist si program de integrare

Oportunitati reale de dezvoltare rapida.

Nu ai experienta necesara pentru a incepe o cariera?

Nici o problema, vino in echipa noastra si te invatam noi.

Aplica acum , iar de restul ne ocupam noi.

Ioana
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 858951