Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consilier vânzări magazin îmbrăcăminte femei Cluj-Napoca

Salariu confidenţial
ID 826923
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Responsabilitati:
- consilierea clientelor
- promovarea si vanzarea produselor
- aranjare produse in raioane
- incasarea pe casa de marcat, POS / factura (ocazional)
- pregatirea coletelor pentru expeditie din cadrul comenzilor plasate in cadrul platformei de eCommerce
- gestiune stoc

Candidatul ideal trebuie sa detina:
- abilitati de comunicare si consiliere client
- maturitate, responsabilitate si profesionalism
- dinamism, orientare spre rezultate
- capacitate de a lucra in echipa
- cunostinte de operare calculator
Salar: 2000 lei plus tichete de masa si contravaloare transport
Magazinul nu este in mall si are duminica inchis
Info tel: 0758086893 sau 0752148803

Guara | Guara Moda SRL
ID 826923