JobZZ.ro

Consilier vanzari gelaterie

1.900 LEI
ID 827675
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Tip job

Sezonier

Nivel carieră

Student

Spread the icecream!

Cautam iubitori de inghetata premium pentru un post de consilieri vanzari la Moritz EIS!
Calitati pe care le cautam:persoana placuta, dinamica, serioasa, sociabila si cu spirit de echipa.(FULL TIME sauPART TIME)

Responsabilitati:

-vanzare directa in magazin;

-asistenta si consiliere pentru clienti, la achizitonarea de produse;

-promovarea activa a imaginii si a produselor proprii brandului;

-verificarea stocului de produse;

-asigurarea igienei si curateniei in spatiul de lucru

HAI SA DISCUTAM LA O INGHETATA!

Magazinul se afla in Floreasca, foarte aproape de mijloacele de transport in comun.

Laura
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827675