Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consilier vanzari/ casier

Salariu confidenţial
ID 827192
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

HealthyVet isi mărește echipa!
Cautam noi colegi/colege iubitoare de animalute dornice de a invata si evolua.
Angajăm consilier vanzari pet shop si farmacie veterinara in locația noastra din B-dul Bucurestii Noi nr.70, sector 1.
Responsabilitati:consilierea clienților, receptie marfa, etichetarea produselor si așezarea lor la raft, utilizarea casei de marcat.
Beneficii:Contract de munca, bonuri de masa, bonus in functie de performanta, program flexibil.
Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0733301656

Madi0880
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827192