Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Consilier Showroom Tapet / Parchet Stratificat - B-dul Deceb

3.000 LEI
ID 848966
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări,    Lemn / PVC

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Cautam un nou coleg / colega pentru showroomul Silver Decor de pe Bulevardul Decebal, mai jos aveti mai multe detalii, pentru alte informatii va stam la dispozitie pe mail si la telefon.

Candidatul Ideal:

O persoana cu experienta in domeniul amenajarilor interioare si design interior.
Persoana placuta cu o gandire pozitiva, dorinta de dezvoltare personala continua
Cunostinte PC (Mail, MS Office, Internet)
Bune relații in companiile de arhitectura, design si constructii
Ocuparea unui post similar constituie un avantaj
Persoană atentă la detalii
Pasiune pentru design

Descrierea jobului

Operațional:

Întâmpina clienții, determina natura si motivul vizitei, ii informează referitor la serviciile oferite: produse, montaj, preturi, modalități de comanda
Preia apelurile telefonice, facilitând comunicarea cu clienții si arhitecții
Contribuie la atingerea obiectivelor si targetelor de vânzări ale showroomului.
Se ocupă de amenajarea produselor din showroom și de aspectul acestuia

Vânzări:

Cunoașterea tuturor produselor comercializate de companie: tapet, profile decorative, parchet stratificat
Prezentarea si promovarea produselor companiei atât prin arătarea tuturor mostrelor existente in locație dar si prin utilizarea cataloagelor de prezentare
Urmărire si emitere facturi proforme/fiscale, efectuare plați
Transmite lunar informațiile necesare, actualizate si corecte in vederea calculării comisioanelor

Așteptări:

Promovarea unei imagini pozitive si profesioniste arhitecțiilor si clienților​
Menținerea unei relatii cat mai bune și mai apropiate cu clientul
Imbunătățire baza de date arhițecti si designeri de interior

Beneficii:

Salariu minim 2000 lei
​Comision din vânzări
Program Luni - Vineri: 10:00- 19:00
Primă de concediu
Primă de sfarsit de an

Silver Decor
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 848966