Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consilier relatii clienti

Salariu confidenţial
ID 826740
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal
Cautam coleg/ colega pentru departamentul de Customer Support din Bucuresti, pasionat de comunicarea cu oamenii, vesel, muncitor, si care sa vina cu drag dimineata la birou.

Daca:
- Ai studii superioare;
- Ai experienta in relatii cu clientii de minim 1 an;
- Ai abilitati demonstrate cu succes de comunicare si relationare;
- Ai abilitati de organizare, prioritizare si orientare spre rezultate;
- Ai cunostinte solide de operare PC: MS Office;
- Abordezi cu incredere provocarile venite din partea clientilor;
- Esti o persoana determinata, calma si pozitiva.

Te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului
Cum va arata o zi de lucru la Medical Express:
- vei consilia telefonic pacienti cu nevoi speciale;
- vei gestiona portofoliului de clienti, venind in intampinarea nevoilor acestora;
- vei actualiza constant baza de date;
- vei procesa documente administrative ale departamentului;
- vei asigura in mod eficient comunicarea interdepartamentala si fluxul de documente;
- vei participa la traininguri periodice cu privire la noile servicii si proceduri de lucru;
- vei primi suportul managerului de departament de fiecare data cand vei avea nevoie;
- vei primi feedback de la managerul tau privind activitatea desfasurata, astfel incat sa puteti identifica impreuna nevoile tale de training si dezvoltare.

Ce vei castiga din aceasta experienta:
- Venituri in functie de performanta ta (salariu fix si bonusuri in functie de rezultatele tale);
- Traininguri de vanzari si comunicare si coaching individual, adaptate nevoilor tale de dezvoltare si tendintelor pietei;
- Dezvoltarea abilitatilor si competentelor personale, care te vor ajuta pe viitor, in cariera ta;
- Oportunitati de dezvoltare in cadrul Medical Express.