Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat

Consilier Pacienti - Promovare Showroom Dispozitive Medicale

5.000 LEI
ID 881583
acum 6 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie,    Sport / Frumuseţe,    Vânzări

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Mid-Level

duplicate
1

Contact: [email protected]

Consilier Pacienti / Kinetoterapeut - Promovare Showroom Dispozitive Medicale

Locatii disponibile: Showroom Dinicu Golescu Gara de N / Stefan cel Mare (la cateva min de metroul)

Activitatea firmei o reprezinta producerea si comercializarea dispozitivelor medicale premium brand. Produsele de calitate germana satisfac exigentele pacientilor pe zona de: ortopedie, chirurgie vasculara, Kinetoterapie, oncologie precum si pe alte tipuri de specialitati.

Acceptam si candidatii care nu au experienta pe un post similar insa, au studii in domeniul medical: kinetoterapie, inginerie medicala, asistent medical si isi doresc sa se dezvolte profesional in vanzare consultativa dispozitive medicale si de recuperare.

Cerinte:
Studii in domeniul medical: asistent medical, kinetoterapeut, inginerie medicala, farmacie- reprezinta avantaj;
Experienta in promovare si vanzare consultativa dispozitive medicale- reprezinta avantaj:
Persoana calma, sociabila, orientata spre client si indeplinirea obiectivelor de vanzare;
Experienta in domeniul medical sau pe un post in vanzare reprezinta avantaj;
Abilitati de comunicare, prezentare produse, masurare pacienti si vanzare consultativa;
Engleza nivel mediu-bun (scris, citit, vorbit) si operare MS Office.

Responsabilitati:
Vanzarea dispozitivelor medicale din Showroom;
Consilierea pacientilor (direct, telefonic sau pe mail) interesati de achizitionarea dispozitivele medicale (orteze, ciorapi compresivi, proteze, dispositive pentru persoane cu dizabilitati etc.);
Va masura pacienti si le va oferi informatiile necesare despre produsul medical de care are nevoie;
Va efectua programari si va intocmii actele in colaboare cu CAS din Bucuresti;
Va inregistra pe casa de marcat incasari pentru produsele vandute catre pacienti;
Va tine evidenta incasarilor si va transmite raportul zilnic si lunar al vanzarilor.

Oferta:
Pachet salarial 4600-5600 lei net (fix 3000 lei net + 600 lei tichete masa + comision lunar);
Comision lunar variabil 1000-2000 lei;
Program flexibil: L-V 9-17 10:30-18:30 si 1-2 Sambate luna 10-14:
Contract de munca stabil, norma intreaga;
Logistica necesara oferita de companie;
Traininguri, posibilitate de dezvoltare profesionala si salariala.