JobZZ.ro

Consilier Pacienti Promovare Showroom Dispozitive Medicale

6.500 LEI
ID 877424
acum 5 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie,    Vânzări

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Mid-Level

duplicate
1

Asteptam cv-ul tau la: [email protected]

Locatie disponibila: Showroom Dinicu Golescu (la cateva min de metroul Gara de N).

Activitatea firmei o reprezinta producerea si comercializarea dispozitivelor medicale premium brand. Produsele de calitate germana satisfac exigentele pacientilor pe zona de: ortopedie, chirurgie vasculara, Kinetoterapie, oncologie precum si pe alte tipuri de specialitati.

Acceptam si candidatii care nu au experienta pe un post similar insa, au studii in domeniul medical: kinetoterapie, inginerie medicala, asistent medical si isi doresc sa se dezvolte profesional in vanzare consultativa dispozitive medicale si de recuperare.

Cerinte:
• Studii in domeniul medical: asistent medical, kinetoterapeut, inginerie medicala, farmacie- reprezinta avantaj;
• Experienta in promovare si vanzare consultativa dispozitive medicale- reprezinta avantaj:
• Persoana calma, sociabila, orientata spre client si indeplinirea obiectivelor de vanzare;
• Experienta in domeniul medical sau pe un post in vanzare reprezinta avantaj;
• Abilitati de comunicare, prezentare produse, masurare pacienti si vanzare consultativa;
• Engleza nivel mediu-bun (scris, citit, vorbit) si operare MS Office.

Responsabilitati:
• Vanzarea dispozitivelor medicale din Showroom Bd. Dinicu Golescu;
• Consilierea pacientilor (direct, telefonic sau pe mail) interesati de achizitionarea dispozitivele medicale (orteze, ciorapi compresivi, proteze, dispositive pentru persoane cu dizabilitati etc.);
• Va masura pacienti si le va oferi informatiile necesare despre produsul medical de care are nevoie;
• Va efectua programari si va intocmii actele in colaboare cu CAS din Bucuresti;
• Va inregistra pe casa de marcat incasari pentru produsele vandute catre pacienti;
• Va tine evidenta incasarilor si va transmite raportul zilnic si lunar al vanzarilor.

Oferta:
• Pachet salarial: fix 3000 lei + 600 lei tichete;
• Comision lunar 2000-4000 lei;
• Program flexibil: L-V 9-17 /10:30-18:30 si 1-2 Sambate/luna 10-14:
• Contract de munca stabil, norma intreaga;
• Logistica necesara oferita de companie;
• Traininguri, posibilitate de dezvoltare profesionala si salariala.