Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Bona, Cartier Aviatiei, Sector 1
Full time  |  Mid-Level  |  Au pair / Babysitter / Curăţenie
Salariu: 4.500 LEI
Acum 43 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Personal productie prelate camion,finisari bannere
Producție
Salariu: 3.500 LEI
Acum 14 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Operator dispecerat Supraveghere Video
Full time  |  Fără studii superioare  |  Pază și Protecție
Specialist in domeniul topografie cadastru
Full time  |  Student / Mid-Level / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |   / Inginerie / Tehnologie / Imobiliare / Construcţii / Amenajări / Administrativ / Logistică
Salariu: confidenţial
Acum 15 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam mecanic si ajutor mecanic
Maşini / Auto
Salariu: 7.500 LEI
Acum 16 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Consilier de Vanzări Tamplarie PVC B2B pentru Franta și Belgia

Salariu confidenţial
ID 881017
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Nivel carieră

Mid-Level

duplicate
1

Descrierea Postului:
Căutăm un Consilier de Vânzări experimentat pentru a se alătura echipei noastre în București. Persoana ideală va avea experiență în domeniul tâmplăriei PVC și va fi capabilă să construiască un portofoliu solid de parteneri B2B în Franța și Belgia.

Responsabilități:

Crearea și dezvoltarea unui portofoliu de parteneri B2B în Franța și Belgia.
Prezentarea și promovarea produselor de tâmplărie PVC.
Negocierea contractelor și atingerea obiectivelor de vânzări.
Monitorizarea pieței și a concurenței pentru identificarea oportunităților.

Cerințe:

Experiență în vânzări B2B în domeniul tâmplăriei PVC.
Cunoștințe avansate de limba franceză.
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Capacitatea de a lucra independent și de a construi relații de lungă durată.

Oferim:

Pachet salarial atractiv, corelat cu performanța.
Mediu de lucru dinamic și profesionist.
Oportunități de dezvoltare profesională.
Training-uri și suport continuu.

Trimiteți CV-ul dumneavoastră la [email protected]. Locul de muncă este în București.