Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Confectioner tamplarie PVC

2.500 LEI
ID 813743
acum o săptămână
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Producție,    Lemn / PVC,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Angajam personal calificat in domeniul tamplariei PVC.

Pentru informatii va rugam sunati la nr. de tel. 0746 197 114
E-mail CV: info@profilia.ro

Salarizare incepand cu 2500 ron. net in mana
Bonuri de masa: 200 ron
Transport decontat
Contract de munca perioada nedeterminata.
Concediu plătit.
Lucru intr-o echipa tanara si dinamica.

Cerinte:

Experienta in domeniu minim 2 ani.
Citirea desenelor tehnice.
Atentie la detalii.
Lucru in echipa.
Permis categoria B reprezinta un avantaj.

Responsabilități:

Executarea cu acuratete si precizie a sarcinilor de lucru.

Conditii:

Lucru cu utilaje performante de ultima generatie
Angajam cu contract de munca pe perioada nedeterminata

PORTIK MIRELA | S.C. PROFILIA INFISSI SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 813743