Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Confectioner pentru retus

2.600 LEI
ID 882520
acum 4 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

duplicate

1

Croitorie și retuș
Cerințe:
Experiență în domeniu croitoriei și retușurilor
Abilități excelente de cusut, modelare și ajustare
Atenție la detalii și capacitatea lucrări de calitate superioară intr un timp rezonabil
Abilități foarte bune de comunicare și relaționare cu clienții
Ce oferim:
Un mediu de lucru plăcut și prietenos intr o locație foarte cunoscută: Atmosphere Fashion în Şoseaua viilor nr 56 sector 5. Posibilitatea de a lucra cu o varietate de haine și materiale, oferindu-ți oportunitatea de a-ați dezvolta abilitățile și creativitatea
Salariu competitiv și beneficiile suplimentare
Responsabilități:
Vorbești frumos cu clienți
Îi consiliezi pe aceștia în decizia cea mai bună și cea mai potrivită pentru modificarea hainelor acestora
Lucrezi cu maximă atenție retușul dorit de client
Ești atent a la detalii în execuția lucrărilor de retuș în așa fel în cat clientul să fie extrem de mulțumit cu produsul modificat
Mai multe detalii le discutăm la interviu
Trimis de pe iPhone‑ul meu

Contactează utilizatorul

Pintea Violeta
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 882520