Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Conducator auto sofer Uber, Bolt, Free Now

4.000 LEI
ID 767091
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Dorești să faci parte dintr-o echipă tânără, dinamică și ambițioasă?

Îți oferim mai mult decât un job de șofer.
Te invităm să fii alături de noi într-o companie cu viziune.
Îți punem la dispoziție un autoturism 100% electric marca VW e-Golf & ZOE 3 (Uber Select), și te scăpâm de bătaia de cap a conbustibilului.

Cerințele obligatorii:

- Atestat conducător auto transport persoane regim de inchiriere ARR
- Absolvent 12 clase;
- Limba engleza - nivel minim;
- Vechime permis minim 2 ani;
- Cazier rutier fara abateri grave;
- Atitudine optimista si prietenoasa;
- Abilitati de orientare catre client si organizare;
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Spirit de echipa.
- Fire calma si cu simtul umorului

Descrierea jobului
Îți oferim sprijin in obtinerea atestatului profesional pentru transport persoane, de la ARR, care este obligatoriu pentru acest job, apoi în funcție de performanțele tale, într-un timp foarte scurt, îți oferim posibilitatea de avansare, și tot sprijinul in vederea obtinerii atestatului manager de transport ARR.
Îți oferim contract de muncă și nici nu ne gândim să iei mai puțin de 2.500 lei net.
Salariul normal ar trebui să ajungă net, la suma de 3.000 - 4.000, iar dacă esti super motivat, chiar și la 4.000.
Poți sta în orice aplicație dorești, Uber, Bolt, Free Now, important este să atingi pragurile de rentabilitate.
Își vom oferi și curse de protocol.

Pentru noi, cel mai important aspect este SERIOZITATEA.

Descrierea companiei
Companie de transport persoane în regim de închiriere Autoturism + Șofer, atestată A.R.R.

IONIC group deține o flotă de 40 autoturisme 100% electrice marca VW e-Golf & ZOE 3 la finalul anului 2020.